Yeni Ferrari Portofino'ya Türkiye'den 4 talip

İtalyan stilini en iyi yansıtan Ferrari'nin yeni modeli Portofino, 2018 yılının ilk çeyreğinde Türkiye'de olacak. 600 HP'lik motoruyla dikkat çeken Portofino'ya Türkiye'den 4 talip çıktı.

Ferrari'nin ismini Portofino'dan alan "Ferrari Portofino" kısa bir süre sonra Türkiye'de olacak. Hızı ve motor gücüyle dikkat çeken Ferrari Portofino'ya Türkiye'den 4 kişi talip oldu.

600 HP gücündeki motoruyla 0’dan 100 km/s hıza 3.5 saniyede ulaşabilen Ferrari Portofino, en hızlı cabrio olma özelliğinin yanı sıra, katlanabilir ‘hardtop’ tavanı, geniş bagaj hacmi ve cömert yaşam alanı ile kısa süreli yolculuklar için sunduğu, iki adet arka koltuk kullanımıyla, çok yönlü bir yapı sunuyor. Ferrari’nin yeni giriş seviyesi GT modeli olan Portofino’yu 2018 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunacaklarını belirten FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel, ülkemizden şimdiden 4 sipariş olduğunu belirtti.

LAMBORGİNİ BİLDİĞİNİZ GİBİ

2018 model Lamborghini Aventador S Roadster Frankfurt Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıktı. Güç ünitesi ve altyapı olarak Coupe ile benzer genleri taşıyan Roadster her zaman olduğu gibi tavan bölümündeki özellikleri ve yapısıyla dikkat çekti.

2020’ye kadar her yıl yeni bir model tanıtacak Suzuki, orta vadeli yönetim planı “Suzuki Next 100” çerçevesinde geliştirdiği ve 2017 Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıttığı yeni Suzuki Swift Sport ile model atağını sürdürüyor. 

ferrari, portofino lamborgini, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Daha uzun görünmek isteyen kadınlar için modacılardan tüyolar...
Daha uzun görünmek isteyen kadınlar için modacılardan tüyolar...