Yemekteyiz Bülent Kızılateş kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Bülent nereli ne iş yapıyor kaç yaşında?

TV8'de Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekrana gelen Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacılarından Bülent Kızılateş kimdir nereli kaç yaşında ne iş yapıyor?

TV8'in sevilen yarışma programı Yemekteyiz, gündüz kuşağında ekranda büyük ilgi görüyor. Programda yarışmacılar arasındaki rekabet zaman zaman da gerginliğe dönüşüyor.

Yemekteyiz 3 Aralık 1. Gün yarışmacısı Tayfun Arslan kimdir?

Yemekteyiz 1. gün yarışmacısı Tayfun Arslan oldu. oldukça dikkat çeken Üniversite öğrencisi adeta programa damga vuracak.

İLGİLİ HABER Yemekteyiz Tayfun Arslan kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Tayfun nereli ne iş yapıyor kaç yaşında? Yemekteyiz Tayfun Arslan kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Tayfun nereli ne iş yapıyor kaç yaşında?

Yemekteyiz yarışmasının ilk gününde puanlar şöyle sıralandı.

Yemekteyiz Yarışması 1. gün yarışan Tayfun Bey’e Necmettin Bey 3 puan verdi.

Yemekteyiz Yarışması 1. gün yarışan Tayfun Bey’e Bülent Bey 3 puan verdi.

Yemekteyiz Yarışması 1. gün yarışan Tayfun Bey’e Biricik Hanım 5 puan verdi.

Yemekteyiz Yarışması 1. gün yarışan Tayfun Bey’e Özlem Hanım puan verdi.

İLGİLİ HABER Edepsiz yarışmacının rezilliği, Yemekteyiz yarışmacılarını ağlattı Edepsiz yarışmacının rezilliği, Yemekteyiz yarışmacılarını ağlattı

Yemekteyiz 4 Aralık 2. gün yarışmacısı Özlem Uçan kimdir?
Özlem Uçan, Tasarımcı olarak çalışıyor. Aslen Alanyalı olan yarışmacı şu anda nişanlı olarak programa katıldı. İstanbulda yaşıyan Özlem hanım, seyahat ve yeni lezzetler tatmayı çok seviyor.

İLGİLİ HABER Yemekteyiz Özlem kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Hanım nereli ne iş yapıyor kaç yaşında? Yemekteyiz Özlem kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Hanım nereli ne iş yapıyor kaç yaşında?

Yemekteyiz 5 Aralık 3. Gün yarışmacısı Bülent Kızılateş kimdir?
Bülent Kızılateş, 50 yaşında. Kimyager olan ve uzman olan Kızılateş, aslen Erzurumlu. 23 yıldır evli 2 çocuğu olan Bülent bey, bir firmada geliştirici olarak çalışıyor ve işletiyor.

Yemekteyiz 6 Aralık 4. Gün Yarışmacısı Biricik Kırbay kimdir?
Biricik Kırbay, yönetici. Programda 6 Aralık tarihinde 4. gün yarışmacısı olarak yarışacak. Aslen İzmir’li 2 çocuk annesi olan Biricik hanım yurt dışında restorant işletti ve kendine çok güveniyor.

İLGİLİ HABER Yemekteyiz Biricik Kırbay kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Biricik nereli ne iş yapıyor kaç yaşında? Yemekteyiz Biricik Kırbay kimdir | 3-7 Aralık Yemekteyiz yarışmacısı Biricik nereli ne iş yapıyor kaç yaşında?

Yemekteyiz 7 Aralık 5. Gün Yarışmacısı Necmettin Demir kimdir?
Yemekteyiz programında son gün yarışacak Necmettin Demir Kebapçı. 39 yaşında Gaziantep’li olan Necmettin bey 14 yıldır evli. Sadece kebapta değil mutfakta her alanda çok iyi olduğunu iddia ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Felakette hayatta kalmanızı sağlayacak 5 adım (Bilim insanları açıkladı)
Felakette hayatta kalmanızı sağlayacak 5 adım (Bilim insanları açıkladı)