Tokyo Ghoul 3.sezon ne zaman başlıyor? Fragmanı yayınlandı mı?

Sevilen anime Tokyo Ghoul'ün 3.sezon başlangıç tarihi açıklandı. Fragmanı yayınlandı. Detayları haberimizde.

Ülkemizde de hatrı sayılır bir izleyici kitlesi olan Tokyo Ghoul'ün 3. sezonun ne zaman geleceği kesinleşti. Yayınlanan kısa bir teaser ile birlitke animenin, mangay ile aynı isme sahip olan Tokyo Ghoul: Re adını alacağı kesinleşmiş oldu. Yani yeni sezon anime eski sezonun devamı niteliğinde olacak. Tokyo Ghoul: Re, 2018 Nisan ayı içerisinde anime severlerle buluşacak.

Sui Ishida’nın mangakalığını üstlendiği Tokyo Ghoul:Re manga serisi Weekly Young Jump isimli dergide Ekim 2014’te yayınlanmaya başlamıştı. Manga güncel olarak 164. bölümde. Yayınlanan teaseri aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Teaser’da da gördüğünüz gibi Tokyo Ghoul:Re’de bizleri pek çok yeni karakter bekliyor olacak. Animenin hikayesiyle ilgili öğrendiklerinizi paylaşmadan önce ufak spoiler’lar içereceğini belirtelim. Açıklanan bilgilere göre, Anteiku’ya düzenlenen operasyonun üzerinden iki yıl geçmiş, kendilerini insanlığın en büyük tehdidi ghoul’larla savaşmaya adayan CCG’nin etkisi Tokyo’da önemli ölçüde görülmüş durumda. Ancak kendilerini gizlemekte usta olan Aogiri Tree gibi gruplar hala varlıklarını sürdürüyor. CCG’nin ise elinde bu kez çok güçlü ve bir o kadar da tehlikeli bir silahı var: kagune implante edilerek ghoul güçleri kazandırılmış yarı ghoul yarı insan bir ekip, Quinx Squad… Ekibin lideri olarak karşımıza çıkan kişi ise ana karakterimiz Haise Sasaki’den başkası değil. 

Animenin Nisan ayında başlayacağını tekrardan hatırlatalım.


 

tokyo ghoul, anime, manga, japonya,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)
2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)