Star Wars'ın yeni serüveninde yönetmen değişmedi

Fenomen seri Star Wars'ın 9. filmi için geri sayım devam ederken, serinin son filminde de "Star Wars Güç Uyanıyor" un yönetmen koltuğunda oturan J.J. Abrams'ın olacağı öğrenildi.

Dünyanın en çok takip edilen filmleri arasında yer alan Star Wars serisinin 9. filmi merakla bekleniyor. Film kadrosu henüz kesinleşmeden 9. filmde yönetmen koltuğu yine J.J. Abrams'a ait olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen yapımcı firma Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, "J.J, 'Güç Uyanıyor' filmiyle umduğumuz her şeyi başarmıştı. Şimdi üçlemeyi bitirmek için geri gelmesine heyecan duyuyorum." ifadesini kullandı. Serinin 9. bölümünün 2019'da vizyona girmesi planlanırken, 8. bölüm olan "Star Wars: Son Jedi" aralık ayında sinemaseverlerle buluşacak.

Star Wars serisinde "orijinal üçleme" olarak bilinen 4., 5. ve 6. bölümler 1977-1983 yıllarında vizyona girmiş ve bilim kurgu alanında kült seviyesine ulaşmıştı. Seride "önceki üçleme" olarak bilinen 1., 2. ve 3. bölümler ise 1999-2005 yıllarında çekildi.

Önceki üçlemeyle orijinal üçleme arasındaki hikayeyi anlatan "Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi" filmi ise 2016'da vizyona girdi. Ayrıca, gelecek sene Star Wars evrenindeki karakterlerden olan Han Solo'nun maceralarını anlatan bir film daha sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. 

star wars, yıldız savaşları, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Google'ın logosundaki sır ortaya çıktı
Google'ın logosundaki sır ortaya çıktı