Şişli'de sır ölüm! Tünelde ölü bulundu

İstanbul Şişli'de sabahın erken saatlerinde Dolmabahçe Bomonti tünel çıkışında bulunan bir ceset polis ekiplerini harekete geçirdi. Gürcistan uyruklu olduğu öğrenilen kişi için soruşturma açıldı.

İstanbul Şişli'de sır dolu ölüm. Sabahın ilk ışıklarında Dolmabahçe Bomonti tünel çıkışında bulunan bir ceset, polis ekiplerini harekete geçirdi. Gürcistan uyruklu olduğu öğrenilen cesedin yarı çıplak halde bulunmasından şüphelenen polis ekipleri, olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu araştırıyor.

ŞİŞLİ'de sabahın erken saatlerinde şüpheli bir ölüm vakası meydana geldi.
Yaşanan olayda, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen bir kişi hayatını kaybetti.

Olay, bu sabah saat 05.30 sıralarında Dolmabahçe Bomonti tünel çıkışında yaşandı. İddiaya göre, sert bir çarpma sesi duyan ve hızla olay yerine giden yakındaki benzinlik çalışanı, yerde hareketsiz yatan şahsı gördü. Benzinlik çalışanı durumu hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, yerde yatan B.K. (37) isimli Gürcistan uyruklu kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemelerde B.K.'nın 10 metrelik üst geçitten düştüğü belirlendi. Yarı çıplak olan B.K'nin, intihar mı ettiği yoksa aşağıya mı atıldığı konusu polis tarafından araştırılıyor. Kıyafetleri de olay yeri bölgesindeki tünel içinde bulunan B.K'nin cesedi adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Bir görgü tanığı ise olaya ilişkin verdiği bilgilerde, çarpma sesi duyduğunu ve olay yerine geldiğinde ise yerde hareketsiz yatan kişinin nabzını kontrol ettiğini, nabzının o anda attığını ve sonra polisi aradığını söyledi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  National Geographic 2017'nin en iyi vahşi yaşam fotoğraflarını paylaştı...
National Geographic 2017'nin en iyi vahşi yaşam fotoğraflarını paylaştı...