Şanışer kimdir, gerçek adı ne, nereli, kaç yaşında? Sarp Palaur kimdir?

Susamam şarkısıyla ülke gündemin oturan rapçi Şanışer vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki Şanışer kimdir, gerçek adı ne, nereli, kaç yaşında? Sarp Palaur kimdir?

Son zamanlarda yükselen rap müzikle birlikte bir çok yeni rapçi ülke gündemine gelmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de Şanışer ismini kullanan Sarp Palaur oldu. Şanırşer, 17 rapçinin yer aldığı ve 15 dakika süren "Susamam" şarkısıyla ülke gündemine oturdu. Peki Şanışer kimdir, gerçek adı ne, nereli, kaç yaşında? Sarp Palaur kimdir?

ŞANIŞER KİMDİR?

Şanışer mahlaslı rapçi Sarp Palaur İzmir’de dünyaya geldi. 1987 doğumlu olan Palaur, İlköğretim ve Ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Antalya'ya yerleşti. 2005 senesinde Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü kazandı. Otuzuncu Gün, Açık Ve Net, LUDOVICO II isimli albümleriyle hayranlarının karşısına çıktı.

Sarp Palaur, bir röportajında Şanışer isminin hikayesini şu sözlerle aktarmıştı: "15 yaşında aldığım bir karar o. O dönem böyle eski Türkçe, Farsça isimler çok modaydı. Sagopa Kajmer etkisi sanırım.

Ben de Şanışer’i buldum kendime. Ama ismimden memnunum. Ya bana uydu, ya ismimden ötürü kariyerim böyle gelişti. Hangisi oldu bilmiyorum ama sonuçta şanıma yaraşır bir isim oldu." 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Son 17 Yılın en prestijli filmleri açıklandı...
Son 17 Yılın en prestijli filmleri açıklandı...