Kurtuluşa giden yolculuğun ilk adımı 100 yıl önce atıldı

Ntv spor spikeri Tuğba Dural kimdir kaç yaşında nereli?

NTV ekranlarının başarılı spor spikeri Tuğba Dural, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Tuğba Dural kimdir nereli kaç yaşında?

Tuğba Dural kimdir? NTV spor spikeri Tuğba Dural kaç yaşında nereli? NTV'nin spor haberleri sunucusu Tuğba Dural, başarılı sunumunun yanı sıra güzelliğiyle de izleyicilerin dikkatini çekiyor. İşte Tuğba Dural hakkındaki ayrıntılar...

TUĞBA DURAL KİMDİR?

1981 yılında Zonguldak’ta doğdu. TED Koleji’nin ardından İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dökümantasyon Enformasyon Bölümü’nde eğitimine devam etti. 2004 Eylül – 2005 Mayıs döneminde Serap Ezgü’den özel sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı. Şubat 2004 – Ağustos 2004 döneminde CNN TÜRK haber merkezinde Şirin Payzın’la Yeni Gün Hafta Sonu programında çalıştı. Bu dönemde Radyo Foreks’te ekonomi bültenlerini sundu.

Eylül 2004’ten itibaren çalıştığı CNN TÜRK Spor Servisi’nde ise Barış Kuyucu ve Burcu Esmersoy’un sunduğu Spor Ekspres programının yapım aşamasında görev aldı ve özel dosyalar hazırladı. Futbol Ekstra programının yapım ekibindeyken spor haberlerini ve Futboliga programını sundu.

Ocak 2010'dan beri NTV'nin spor servisinde görev almakta olan Dural, 2011 Aralık ayında Euro D'nin eski genel müdürü Burak Koca ile evlenmiş, ancak 2012 yılında boşanmıştı.

TUĞBA DURAL INSTAGRAM HESABI (TIKLAYINIZ)

 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Çocuklar duymasın setinin laneti!
Çocuklar duymasın setinin laneti!