John wick izle altyazılı | John Wick 3 türkçe dublaj izle hd full tek parça

İlk 2 filmiyle dünya genelinde büyük ilgi gören ve büyük gişe başarısı elde eden aksiyon filmi John Wick, üçüncü filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıktı. John Wick 3 türkçe dublaj izle hd altyazılı.

John wick izle | Aksiyon filmlerinin en beğenilen serilerinden John Wick, son filmiyle hayranlarıyla buluştu.

John Wick 3 Parabellum Konusu

John Wick: Chapter 3 - Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...

OYUNCU KADROSU

-Keanu Reeves,
-Halle Berry
-Laurence Fishburne 

İlk iki filmde kamera arkasına geçen Chad Stahelski’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Oscar ödüllü Halle Berry, Hiroyuki Sanada, Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Saïd Taghmaoui, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, "Baskın"dan tanıdığımız Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen de boy gösteriyor.

“John Wick 3: Parabellum” ülkemizde 17 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girdi.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  iOS 11 Sorunları bitmek bilmiyor!
iOS 11 Sorunları bitmek bilmiyor!