Gurbetçi futbolcu Erdoğan'ın davetini reddetti

İngiltere temaslarında Premier Lig'de top koşturan gurbetçi futbolcularla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetine Liverpool'da forma giyen Emre Can'ın olumsuz yanıt verdiği iddia edildi.

Liverpool'da forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Emre Can'ın İnglitere temasları sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelen daveti reddettiği iddia edildi.

Erdoğan'ın İngiltere'de gurbetçi futbolcularla bir araya geldiği görüşme batı medyası tarafından siyasi propaganda olarak yorumlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 Türk futbolcu; Mesut Özil, İlkay Gündoğan ve Cenk Tosun'u kabul etmesi Almanya'da gündem olmuştu. Ziyaretin ardından Alman basını düşmanca tavır sergilemiş ve Alman Milli Takımında oynayan futbolcuların siyasi propagandaya alet edildiğini iddia etmişti.

ALMAN BASINI: EMRE CAN DAVETİ KABUL ETMEDİ

Alman basını bugün de, Liverpool'da forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Emre Can'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetini kabul etmediği öne sürdü

NELER YAŞANMIŞTI?

Geçtiğimiz Pazar günü Cumhurbaşkanı Erdoğan; Arsenal'da forma giyen Mesut Özil, Manchester Cityli İlkay Gündoğan ve bu sezon Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun'u İngiltere'de kaldığı otelde kabul etmişti. Futbolcular ise imzalı formalarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye etmişti. 

erdoğan, ingiltere, futbolcu,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?
Bitcoin nedir? Nasıl alınır? Blockchain nedir?