"FETÖ'nün siyasi ayağı araştırılsın" teklifi reddedildi

FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için CHP’nin araştırma komisyonu kurulması önerisi, AK Parti tarafından reddedildi.

AKP Grup Başkan Vekili Mehmet Muş, CHP’yi ‘siyasi propaganda yapmak’la suçladı. 

Muş, TBMM’de ‘Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi’ne ilişkin bilgi verdikten sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

‘Biz FETÖ ile çetin bir mücadele veriyorken…’

“Darbenin üzerinden dört yıl geçti. Böyle bir önerge veriyor. Biz FETÖ ile çetin bir mücadele veriyorken, CHP’den tek kelime duymadık” diyen Muş, “Ellerinde bu anlamda olan bilgileri ilgili birimlere ulaştırmalarını arzu ediyoruz” ifadelerini kullandı.

AKP grup başkan vekili sözlerini şöyle sürdürdü: “17-25’ten sonra FETÖ ile işbirliği yapıp, 30 Mart 2014 seçimlerine gidiyorken, bizi devirmeye çalışan CHP’nin böyle bir tutumunun olması bizim açımızdan ciddi bir tarafı olmamaktadır.”

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Gigi Hadid'inn bulunmadığı Çin’in Shanghai kentinde düzenlenecek Victoria's Secret Fashion Show'a sayılı günler kaldı...
Gigi Hadid'inn bulunmadığı Çin’in Shanghai kentinde düzenlenecek Victoria's Secret Fashion Show'a sayılı günler kaldı...