Ergin Ataman'dan olay hareket!

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, maç başında Fenerbahçe taraftarının kendisine yönelik küfürlerini duymamak için sahaya kulaklık takarak çıktı.

Tahincioğlu Süper Ligi Play-Off Serisi 2. maçında Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes karşı karşıya gelirken Efes koçu Ergin Ataman ilginç bir protestoya imza attı.

İlk maçta Fenerbahçe taraftarının kendisine yönelik küfürlü tezahüratlarına tepki gösteren deneyimli çalıştırıcı, sarı lacivertlilerin sahasında oynanacak maça gitmeyebileceğini açıklamıştı.

Serinin ikinci maçında Anadolu Efes yine sahasında Fenerbahçe Beko’yu ağırlarken koç Ergin Ataman’ın sahaya kulaklıkla çıkması dikkatlerinde kaçmadı.

Tecrübeli antrenörün küfürlü tezahüratları duymamak için kulaklık taktığı öğrenilirken maçın başlamasıyla birlikte kulaklıkları da çıkarttı. 

"KULAKLIĞA DEVAM"

Ergin Ataman, maç sonundu kulaklık takmasıyla ilgili olarak, "Federasyona göre tribünlerde küfür serbest. Küfür istemediğim için kulaklıkla çıktım. Bu salon sporu. Çok net ve sert kuralların olması lazım. Ne yapalım kulaklığa devam." açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe taraftarı, serinin ilk maçında olduğu gibi bu karşılaşma öncesinde de Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'a tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli taraftarlar, Ataman'a küfürlü tezahüratlarda bulundu. Anadolu Efes taraftarı ise bu durumu alkışlar ve ıslıklarla protesto etti.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Geçmişten günümüze En iyi film Oscar ödülü alan filmler
Geçmişten günümüze En iyi film Oscar ödülü alan filmler