19 Mayıs 2019 Gazete Manşetleri

Cani koca tartıştığı eşini tahra ile öldürdü | Tahra nedir nasıl bir şey tahra görseli

Mersin'de bir süredir eşinden ayrı yaşayan Süleyman Etiz, 5 çocuğunun annesi olan kadını tahra ile öldürdü. Peki tahra nedir?

Mersin'de yaşayan Süleyman Etiz, bir süredir ayrı yaşadığı 5 çocuğunun annesi Leyla Etiz'i kesici alet olan tahra ile başına defalarca vurarak öldürdü.

TAHRA İLE BAŞINA DEFALARCA VURDU

Olay, Demirtaş Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süredir eşi Leyla Etiz ve 5 çocuğundan ayrı, Siirt'te yaşayan Süleyman Etiz, dün akşam saatlerinde eve geldi. Evde Leyla ve Süleyman Etiz çifti arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Süleyman Etiz, eline geçirdiği tahra ile defalarca eşi Leyla'nın başına vurdu. Leyla Etiz kanlar içinde yere yığılırken, eşi ise kaçtı.

ÇIĞLIKLAR ÜZERİNE EKİPLERE HABER VERİLDİ

Leyla Etiz'in çığlıklarını duyan mahalle sakinleri, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Leyla Etiz'in yaşamını yitirdiği belirlendi.

KATİL KOCA HER YERDE ARANIYOR

Etiz'in cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsisi için Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Polis, katil zanlısı Süleyman Etiz'i yakalamak için çalışma başlattı.

TAHRA NEDİR?

Haberde bahsi geçen tahra bazı bölgelerde orak olarak bilinen kesici bir aletti. İşte temsili tahra görseli... 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  İlişkileri, Evlilikleri, aldatmaları olay olan ünlüler!
İlişkileri, Evlilikleri, aldatmaları olay olan ünlüler!