Bizim Hikaye Rahmet kimdir Yağız Can Konyalı kaç yaşında ınstagram hesabı var mı?

Bizim Hikaye Rahmet kimdir? Dizide Rahmet karakterine hayat veren Yağız Can Konyalı oyunculuğuyla izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Yağız Can Konyalı kaç yaşında ınstagram hesabı var mı?

 Bizim Hikaye Rahmet kimdir, kaç yaşında? Bizim Hikaye dizisinde heyecan fırtınsası devam ediyor. Rahmet'in başı Deniz ve Derin kız kardeşlerle belaya girdi.

Yağız Can Konyalı ve uyuşturucu madde bulunduğu saptanan otomobildeki diğer arkadaşları gözaltına alındı. Bu gelişmelerin akabinde kamuoyu tarafından, gündemin konuşulan ve merak edilen ismi Yağız Can Konyalı'nın kim olduğu ve hayatına ilişkin ayrıntılı bilgilere erişmek üzere sorgulamalar yürütülmeye başlandı. Peki, polis karakoluna götürülerek ifadeleri alınması sonrasında serbest bırakılan Yağız Can Konyalı kimdir? Polis ekiplerince araçta yapılan detaylı incelemeler sonrasında tütün ile karıştırılmış 19 gram uyuşturucu madde olduğu saptanan Yağız Can Konyalı aslen nereli ve kaç yaşındadır İşte, birçok önemli dizi, sinema filmi ve tiyatro projesinde yer alan Yağız Can Konyalı'nın hayatı...

İLGİLİ HABER Bizim Hikaye Deniz kimdir kaç yaşında - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı? Bizim Hikaye Deniz kimdir kaç yaşında - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı?

İLGİLİ HABER Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman kaç yaşında ınstagram hesabı Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman kaç yaşında ınstagram hesabı

YAĞIZ CAN KONYALI KİMDİR?

Genç oyuncu Yağız Can Konyalı, 20 Eylül 1991 tarihinde İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır.

Lise eğitimini Özel Evrim Lisesi'nde bitiren Yağız Can Konyalı, üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nin Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden tamamlayarak mezun oldu.

Aslen Trabzonlu olan Yağız Can Konyalı, koyu bir Beşiktaş taraftadır.

Oyunculuk hayatına ilk olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli diziyle adım atmış ve burada çok geniş bir kesimin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Kamuoyuna yansıyan bir ilişkisi olmayan Yağız Can Konyalı, üniversite zamanlarının okulunun stada çok yakın olması nedeniyle devamlı maçlara katılmıştır.

Oyunculuğa büyük bir ilgisi olan Yağız Can Konyalı’nın kariyer hedefi de oyunculuk yönündedir.

Yağız Can Konyalı Adı Mutluluk adlı dizide Zeki rolünü canlandırarak geniş kitlelerce tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir.

2015 yapımı Takım: Mahalle Aşkına filmindeki canlandırdığı Turgay rolüyle Altın Portakal Jüri Özel Ödülünü kazanmaya layık görülmüştür.

Yağız Can Konyalı, şu anki dönemde Fox TV ekranlarında yayınlanan 'Bizim Hikaye' adlı dizide kardeşlerden biri olan Rahmet karakterini üstlenmektedir.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  İşte mağazalardaki soyunma kabinlerinin sırrı
İşte mağazalardaki soyunma kabinlerinin sırrı