Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman kaç yaşında ınstagram hesabı

Bizim Hikaye izle yenler Derin karakterine kısa sürede ısınırken Hazal Adıyaman'ın güzelliği ve oyunculuğu tam not aldı. Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman ınstagram hesabı nedir?

 Bizim Hikaye Derin kimdir sorusu akıllarda dolanırken Hazal Adıyaman adından söz ettirmeye şimdiden başladı.

Bizim Hikaye Derin Kimdir?
Deniz’in kız kardeşidir. Özel bir üniversitede okumaktadır. Duyarlı bir kızdır. Rahmet çalıştığı üniversitede Derin’e aşık olacaktır. Aslında Rahmet ilk görüşte Derin’den ve Derin’in kız kardeşi Deniz’den uzak durmaya çalışır; çünkü Deniz çok şımarık bir kızdır.

Rahmet üniversite okuyorum diye ablasını ve kardeşlerini kandırmaktadır.

İLGİLİ HABER Bizim Hikaye Deniz kimdir kaç yaşında - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı? Bizim Hikaye Deniz kimdir kaç yaşında - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı?

Hazal Adıyaman Kimdir?
22 kasım 1994 dünyaya gelen Hazal Adıyaman 24 yaşındadır. Hazal Adıyaman 1.67 boyunda 54 kg’dır. Hazal Adıyaman Rexona 8×4 reklamlarında yer alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Hazal Adıyaman bu reklamlarda güzelliği ile çok dikkat çekmiş ve Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncu kadrosuna dahil edilmiştir. Her ne kadar Muhteşem Yüzyıl’da çok dikkat çekemese Aşkın Bedeli dizisi kadrosunda yer almaya başarmıştır. Aşkın Bedeli dizisinde aldığı oyunculuk eğitimlerinin de etkisi ile güzelliğini ve yeteneğini birleştirmiştir.

Hazal Adıyaman daha sonra Kiraz Mevsimi ve Hanım Köylü dizilerinde yer almıştır. Hazal Adıyaman’ın hayatını değiştiren ise Kalbimde ki Deniz dizisinde hayat verdiği Ece karakteridir. Hazal Adıyaman Kalbimdeki Deniz dizisi ile kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır. Hazal Adıyaman’dan bir başrol dizisi beklerken Hazal Adıyaman yine Fox Tv’nin dizisi Bizim Hikaye oyuncu kadrosuna Derin karakteri ile dahil olmuştur.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

Hazal Adıyaman’ın Sevgilisi Kim?
Hazal Adıyaman için Kalbimdeki Deniz dizisi döneminde rol arkadaşı ve partneri Batuhan Ekşi ile aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştır hatta HT Magazin’den Neziha Kartal’ın haberine göre Ece Samlı ile evlilik planları yapan Batuhan Ekşi bu aşk sonrası oldukça zor günler yaşadı.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden test
Kaç yaşında hissettiğinizi tahmin eden test