Bizim Hikaye Deniz kimdir kaç yaşında - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı?

Bizim Hikaye Deniz karakteri izleyenler tarafından beğenilirken Melisa Döngel'in oyunculuğu da alkış topladı. Bizim Hikaye Deniz kimdir - Melisa Döngel ınstagram hesabı varmı?

 Bizim Hikaye Deniz karakteriyle izleyenlerin beğenisini kazandı. Melisa Döngel yeni bölümde Rahmet'le nasıl bir olayın içerisine girecek merak konusu.

Bizim Hikaye dizisine Derin karakterini zaten görünce tanıdık; zira oldukça tanındık bir sima. Özellikle yüzünde ki net çizgiler ve ifade onun bize Kalbimdeki Deniz dizisinde Ece karketerine hayat veren Hazal Adıyaman olduğunu gösterdi; ancak bir çok izleyici Derin karakterinin ablası dizimizin şımarık zengin kızı Deniz’e kimin hayat verdiğini çıkaramadı.

Bizim Hikaye dizisinin 3. sezonu boyunca Deniz karakterine hayat verecek oyuncumuz Melisa Döngel olacak.

Bizim Hikaye Deniz Kimdir?
Deniz Bizim Hikaye dizisinin şımarık zengin kızıdır. Deniz burnu havada ve insanlara yüksekten bakan bir kızdır. Kardeşi Derin’in Rahmet’e beslediği hayranlığı bir türlü anlayamaz; ona göre Rahmet bir çöplük çocuğudur; altında milyonluk arabası üstünde havalı kıyafetleri olmayan birisi erkek bile olamaz. Deniz hiç bir zaman Derin ve Rahmet’in aşkını anlayamayacak kadar beynini kiraya vermiş bir kızdır.

İLGİLİ HABER Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman kaç yaşında ınstagram hesabı Bizim Hikaye Derin kimdir - Hazal Adıyaman kaç yaşında ınstagram hesabı

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel 1999 doğumludur ve 19 yaşındadır Melisa Döngel Elif dizisinde hayat verdiği Melis karakteri ile tanınmıştır. Melisa Döngel Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde Temel Oyunculuk dersleri almıştır. daha sonra Hilal Saral Atölye’de ise Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterine hayat vermiştir. Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği Nil karakterine hayat vermiştir.

Melisa Döngel Kaç Yaşında?
Melisa Döngel 1 Ocak 1999 doğumludur ve 19 yaşındadır.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

TÜM YORUMLAR (1 adet)
omer faruk kazcogul
12.10.2018 09:20
Selam nasìlsin
 
  Vitamin eksikliğinin belirtileri nelerdir?
Vitamin eksikliğinin belirtileri nelerdir?