Beşiktaş, spor gündemini domine etti

Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, yeşil sahalarda gösterdiği başarılı çıkışı "spor gündeminde de " gösteriyor. MTM'nin 04-10 Eylül tarihlerini kapsayan spor gündemi raporunda zirve kartalın

MTM Medya Takip Merkezi spor gündeminde 04-10 Eylül tarihleri arasında basında yaptığı haber takibi sonucunda Türk futbolunun en'lerini belirledi. İşte MTM'nin yaptığı araştırmanın detayları.

SPOR KULÜPLERİ

Spor gündeminin enlerinin belirlendiği MTM araştırmasına göre 04-10 Eylül tarihleri arasında Beşiktaş 1.792 habere konu olurken, Siyah-Beyazlıları 1.711 haberle Fenerbahçe ve 1.577 haberle Galatasaray takip ediyor.

 

KULÜP YÖNETİCİLERİ

"Kulüp patronları" kategorisinde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın birbirine çok yakın rakamlarla gündem olduklarını görüyoruz. Orman ve Usta'yı, transfer dönemine damga vuran Galatasaray Başkanı Dursun Özbek takip ediyor.

 

TEKNİK DİREKTÖRLER

Süper Lig'e kötü başlangıç yapma geleneğini bozmayan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, "alanında" zirvenin adı. 388 habere konu olan Kocaman'ı 336 haberle Şenol Güneş ve 290 haberle Mircea Lucescu izliyor.

 

FUTBOLCULAR

Listenin en merak edilen kategorisi, futbolcularda liste başı "kral" lakaplı oyuncu Burak Yılmaz. Tranzon'a dönen Burak Yılmaz, transfer sürecinin öncesi ve sonrasında yaptığı açıklamalarla çok konuşuldu. Burak Yılmaz'ı performansıyla dikkat çeken Cenk Tosun ve Samuel Eto'o takip ediyor.

 

 

 

mtm araştırma, spor, gündem, siyah beyaz, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Google'ın piyasaya çıktığı gibi en iyi akıllı telefon ödülünü alan Pixel 2 ve Pixel XL 2 modelleri (Google Pixel 2'nin özellikleri ve fiyatı)
Google'ın piyasaya çıktığı gibi en iyi akıllı telefon ödülünü alan Pixel 2 ve Pixel XL 2 modelleri (Google Pixel 2'nin özellikleri ve fiyatı)