Apple iPhone 8 tanıtım gecesi başladı | YouTube canlı yayını

ABD'li teknoloji devi Apple'ın akıllı telefon modellerinin yeni amiral gemisi iPhone 8'in lansman töreni yapılıyor. Canlı yayını haberimizden takip edebilirsiniz.

Teknoloji severlerin merakla beklediği iPhone 8'in tanıtımı yapılıyor.

iPhone 8 ve iPhone X heyecanı devam ediyor. Şu an iPhone 8 ve iPhone X için merakle bekleyiş sürüyor. Peki iPhone 8 ya da iPhone X'in özellikleri neler? Yeni iPhone'ların fiyatları ne kadar olacak? İşte yeni iPhone'ların tüm detayları. Bizler de Türkçe simultane çeviriyle Apple'ın en yeni ürünlerini sizlere aktaracağız.

Apple, iPhone 8 ya da iPhone X'i Apple Park kampüsündeki Steve Jobs Tiyatrosu'nda tanıtıyor. Etkinlikte Apple'ın iPhone 8'in dışında iPhone 7s, iPhone 7s Plus, LTE özellikli Apple Watch ve 4K Apple TV'yi de tanıtması bekleniyor.

Tim Cook sahnede...

Apple Park'taki Apple mağazasından bahseden Cook, sahneye şirketin pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Angela Ahrendts'i davet etti.

Ahrendts: "Artık mağazalarımıza mağaza yerine şehir meydanı demeyi tercih ediyoruz. Mağazalarımız bizim en önemli ürünümüz haline gelmiş durumda. Mağazalarımızda "Apple'da bugün" eğitimlerinin yanı sıra özel etkinlikler de gerçekleştiriyoruz. Bunun için yerel sanatçılarla da işbirliği yapıyoruz"

Apple COO’su Jeff Williams sahnede.

Apple Watch dünyanın en çok kullanılan kalp atış hızı monitörü olmuş durumda. Saat bundan böyle ritim değişimlerini algılayabilecek.

Apple kalp araştırmasını ortaya koyduk. Apple Heart araştırması ABD'de yıl sonunda mağazalarda olacak.

watchOS 4, 19 Eylül’de yayınlanacak

Apple Watch Series 3 tanıtıldı. Yeni Apple Watch hücresel bağlantı desteğine sahip

40 milyon şarkıyı bileğinizden dinliyor olacaksınız. Yeni Apple Watch, iPhone işe aynı telefon numarasını kullanacak. Tasarımsal anlamda bir değişiklik göze çarpmıyor. Yeni Apple Watch’un kalbinde çift çekirdekli yeni bir işlemci bulunacak. W2 işlemcisi ise Bluetooth ve Wi-Fi hızını artıracak.

Siri artık saatte konuşabiliyor. Ekrana bakmanıza gerek yok

iPHONE 8 TANITIMINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Apple, iPhone 8, tanıtımı, başladı, YouTube, canlı yayını,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Doktorların tavsiye ettiği en önemli 5 egzersiz...
Doktorların tavsiye ettiği en önemli 5 egzersiz...