Ankara Valiliği Hasan'a yardım eli uzattı

Ankara'da mendil satarak karnını doyurduğunu ve sokaklarda kaldığını söyleyen 29 yaşındaki Hasan'ın videosu sosyal medyada yayılıp ülke gündemine oturdu. Ankara Valiliği Hasan'a yardım eli uzattı.

Ankara'da sokaklarda yaşayan bir gencin kendi yaşamını anlattığı video izleyenlerin yüreğini ısıttı.

Sokaklarda mendil satarak karnını doyurduğunu ve haftada sadece bir gün otele gidebilecek kadar para biriktirebildiğini, her şeye rağmen umudunu yitirmediğini anlatan 29 yaşındaki Hasan'ın hikayesi sosyal medyada kısa sürede ses getirdi. 

Yardım çağrısı yapılan Hasan için ünlü sanatçı Haluk Levent de devreye girdi. Ankara Valisi Vasip Şahin, Hasan'a ulaştıklarını ve Valilik olarak ihtiyaçları ile ilgileneceklerini açıkladı.

Şahin, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Gönlü zengin, yüreği kocaman Hasan’a ulaştık. Bu akşamdan itibaren Ankara Valiliği olarak sorun ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgileniyoruz." ifadelerini kullanarak sosyal medya kullanıcılarını sevindirdi.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Gigi Hadid'inn bulunmadığı Çin’in Shanghai kentinde düzenlenecek Victoria's Secret Fashion Show'a sayılı günler kaldı...
Gigi Hadid'inn bulunmadığı Çin’in Shanghai kentinde düzenlenecek Victoria's Secret Fashion Show'a sayılı günler kaldı...