YDS sınav giriş yerleri açıklandı - YDS sınav giriş belgesi sorgulama

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonbahar dönemi için başvuru yapan adayların sınava giriş yerleri açıklandı. YDS sonbahar dönemi sınav tarihi ve sınav giriş belgesi için işte detaylar..

 YDS sonbahar dönemi sınavı için başvuru yapan adayların sınava giriş yapacakları merkezler belli oldu.

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) yerleri ÖSYM tarafından açıklandı. 17 Eylül 2017 tarihinde uygulanacak olan 2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) giriş belgeleri ÖSYM’nin ‘aday işlemleri sayfası’ üzerinden görüntülenebiliyor. İşte ÖSYM’nin YDS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı ve sınav ilişkin bilgiler!

YDS GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) giriş belgeleri erişime açıldı. ÖSYM ana sayfası üzerinden yayımladığı ‘2017-YDS Sonbahar Dönemi: Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi’ başlıklı duyuruyla bilgilendirmede bulundu. İşte ÖSYM’nin YDS bilgilendirme duyurusu:

17 Eylül 2017 tarihinde uygulanacak olan 2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (2017-YDS Sonbahar Dönemi) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14:00'den itibaren edinebileceklerdir.

İLGİLİ HABER YDS sonbahar dönemi son başvuru tarihi, YDS sonbahar sınavı ne zaman? YDS sonbahar dönemi son başvuru tarihi, YDS sonbahar sınavı ne zaman?

DİKKAT!

2017-YDS Sonbahar Dönemi saat 10:00’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika önce adayların sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır. Saat 09:45’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaklardır.

YDS NE ZAMAN?

2017 YDS, 17 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. 2017-YDS sonbahar dönemi saat 10:00’da başlayacak. Adayların, sınavın başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına alınma işlemleri tamamlanacak. Saat 09:45’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacak.

Almanca, Arapça, Bulgarca, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunancadan yapılacak sınavlarda çoktan seçmeli 80 sorudan oluşacak.

YDS, sınav giriş, yerleri, açıklandı,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Erkek doğmadı diye bebeği çöpe attılar
Erkek doğmadı diye bebeği çöpe attılar