Savaşçı 63. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 62. bölümde neler oldu

Yeni bölümünde timi zor bir görev bekliyor.Nişanın ardından göreve giden Selçuk'un başına ne geldiği sorusu büyük merak konusu olmuş durumda.

 Savaşçı 62.bölüm full izle! Fox TV ekranlarının sevilen dizisi oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer ve Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı dizi “Savaşçı” izleyicilerle Pazar günü buluşmaya hazırlanıyor. Albay Kopuz'un kardeşinin planları timin başına iş açacağa benziyor.Selçuk'un son operasyonunda haber alınamaması ölecek mi sorusunu akıllara getiriyor.Peki Savaşçı 62.bölüm full izle! Son bölüm HD izle! Selçuk ölecek mi? Savaşçı 63.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz...

 

 

 

SAVAŞÇI 61. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Seyfi, kızı Esra Selver Hanım, Kubilay ve Birsen ile yemekte buluşuyor. Bu sırada Lazar ve Velid onları dışarda gözlemektedir. Yemek bittikten sonra dışarı çıkıp yürüdükleri sırada Lazar ve Velid araba ile onları takip eder. Lazar tam harekete geçecekken Lazar’a telefon gelir. Telefondaki kişi kendileri gelene kadar harekete geçmemeleri emri verir.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE!

TERÖRİSTLER KARADENİZ’DE

Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir telefonla, teröristlerin Karadeniz’de harekete geçtiklerini öğrenir. Kağan Bozok’a durumu haber veriri ve Kılıç Timi’nin hazır olmasını ister. Akşam bir köy evine teröristlerce ateş açılır. Bu sırada silah seslerini duyan köylüler yardıma koşarlar. Hr tarafta silah sesleri duyulmaktadır. Evdekilerin mermisi bitmiştir. Evde bulunan Ali ismindeki genç mermi bulabilmek için harekete geçer. Mermileri alan Ali geri dönerken teröristlerden biri tarafından ele geçirilerek kaçırılır. Oğlunun kaçırıldığını gören babası müdahale için dışarı çıktığında teröristler tarafından vurulur. Teröristler Ali’yi de alıp köyden uzaklaşır.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Dünyanın en enteresan bilgileri...
Dünyanın en enteresan bilgileri...