Müge Anlı Sibel Gökbulut'a ne oldu kim öldürdü katil kim?

Müge Anlı'da nerede olduğu öğrenilmeye çalışılan Sibel Göbulut'a ne oldu kaçırıldı mı öldü mü? Sibel Bulut'u kim kaçırdı?

Müge Anlı'da yeni bir kayıp davası araştırılıyor. Kırıkkale'de yaşayan 33 yaşındaki Sibel Gökbulut'tan 1 Şubat 2019 tarihinden itibaren haber alınamıyor.

Peki Sibel Gökbulut nerede öldü mü yaşıyor mu? Sibel Gökbulut'a ne oldu? İşte ayrıntılar...

Sibel Gökbulut daha önce 3 kere evlendi. İlk eşiyle anlaşamadı. İkinci eşi kaza sonucu vefat etti. Son kocasından ise aldatma yüzünden 1.5 yıl önce ayrıldı. 

Kaybolduğu gün ablası Hülya'nın evindeydi. Kayıp kadının annesi Gülseren Hanım, kızının Ömer Gökçe isimli bir erkek arkadaşı olduğunu belirtti.

İkili 1 Şubat Cuma günü buluşuyor. Ömer, Özercan isimli arkadaşını buluşmaya çağırıyor ve ikiliyi arabasına alıp Karacalı evindeki bağ evine götürüyor. Eve Ergün Demirbaş adlı bir şahsı daha çağırıyor. Bu gecenin ardından 3 erkek sağ ancak Sibel Hanım ortada yok.

Ömer ifadesinde "Ben içmişim, beni dövüp atmışlar bir kenara" diyor.

Özercan ise ifadesinde, "İçki içtik, hap aldık. Ömer ve Sibel sarhoş olup kavga ettiler, ben de dedim ki Ergün'e; kamyonla Ömer ve Sibel'i evine bırak" diyor.

Ergün verdiği ifadesinde ise "Sibel ve Ömer kavga etti. Ben de arabadan indirip yol kenarına bıraktım ikisini" diyor.

Çanta Ergün'ün kamyonetinden çıktı. Ergün Özercan'a teslim ediyor. O da Ömer'e veriyor çantayı. Son olarak Ömer de çantayı Sibel'in ailesine veriyor.

İLGİLİ HABER "Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya gidin" diyen Sibel Gökbulut'tan kötü haber "Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya gidin" diyen Sibel Gökbulut'tan kötü haber

Sibel Gökbulut'un sevgilisi olduğu söylenen Ömer Gökçe, cinayet şüphesiyle tutuklandı.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Güzel sunucu, Hürrem Sultan'ın torunu çıktı
Güzel sunucu, Hürrem Sultan'ın torunu çıktı