Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni partneri Büşra Develi oldu

Cesur ve Güzel'in ardından dizi setlerine ara vererek beyaz perdeye odaklanan Kıvanç Tatlıtuğ'a yeni sineme projesinde "Fİ" dizisiyle yıldızını parlatan Büşra Develi'nin eşlik edeceği öğrenildi.

Kelebeğin Rüyası isimli filmle beyaz perdede de kalitesini ispatlayan Kıvanç Tatlıtuğ, 4 yıllık aranın ardından sinemaya dönüyor. Tatlıtuğ'un yeni filmindeki rol arkadaşının "Fİ" nin güzel yıldızı Büşra Develi olduğu iddia edildi.

ÇEKİMLER EKİM'DE

'Cesur ve Güzel' dizisi final yapan Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl sinemaya ağırlık verecek. Yurt içi ve dışında birçok ödül alan 'Kelebeğin Rüyası' filminin ardından dört yıl beyaz perdeye ara veren oyuncunun yeni projesinin detayları belli olmaya başladı. Önümüzdeki ay Kaş'ta çekimleri başlayacak filmde Tatlıtuğ'un partneri Büşra Develi oldu.

YÖNETMEN BORA EGEMEN

Son olarak 'Fi' dizisinde rol alan Develi'nin rolü için hazırlıklara başladığı öğrenildi. Yapımcılığını Fırat Parlak ve Koray Şahin'in sahibi olduğu 25 Film'in üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda Bora Egemen oturacak.

BİRÇOK İSİM GÜNDEME GELMİŞTİ

Film için daha önce Meryem Uzerli, Seranay Sarıkaya, Büşra Pekin ve Hande Soral'ın da adları konuşulmuştu. 

kıvanç tatlıtuğ, katie holmes, abd, büşra develi, fi, film, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Google'ın piyasaya çıktığı gibi en iyi akıllı telefon ödülünü alan Pixel 2 ve Pixel XL 2 modelleri (Google Pixel 2'nin özellikleri ve fiyatı)
Google'ın piyasaya çıktığı gibi en iyi akıllı telefon ödülünü alan Pixel 2 ve Pixel XL 2 modelleri (Google Pixel 2'nin özellikleri ve fiyatı)