Kardeş Çocukları 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 3. bölümde neler oldu

Hayat annesini karşısına alarak teyzesinin yanına gitmeye karar veriyor.Umay ise geçmişten gelen sırların ortaya çıkmasında korkuyor.

 Kardeş Çocukları 3.bölüm izle! Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları yayınlanan bölümleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.Nefes kesecek son bölümünün ardından yeni bölümün heyecanı hissediliyor.Umay'ın geçmişteki sırların ortaya çıkmaması için yaptığı planları devreye sokuyor.Hayat ise annesini arkasından bırakarak yeni hayatı için mücadele vermeye karar veriyor.Yıldırım ortaya çıkacak mı sorusu büyük merak konusu olmuş durumda.Peki Kardeş Çocukları 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Umay'ın yeni planları ne? Kardeş Çocukları 4.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz...

 

 

 

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin 3. bölüm tanıtımında, Hayat’ın annesi ile teyzesi için tartıştığı görülüyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE!

Hayat, bilmediği gerçeklerin onu nereye götüreceğinden habersiz Ümran ile tartışırken, Umay da yeni planlar peşinde. Ancak Yıldırım’ın ortaya çıkması da an meselesi!

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir.

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)
2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu (İşte 90. Akademi Ödüllerini kazananların listesi)