iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın özellikleri sızdırıldı

Dünyanın en çok tercih edilen cep telefonu modellerinden iPhone'un merakla beklenen 8 ve 8 Plus modellerinin özellikleri sızdırıldı.

Yeni telefonlarla ilgili bilgiler, Apple şirketinin ürünleriyle ilgili haber içerikleri üreten 9to5Mac ve MacRumors sitelerinde yer aldı. Sızıntıya göre, Apple'ın yeni telefonunun ismi 'iPhone X' olacak.

Sitelerde yer alan bilgiye göre, diğer iki cihaz iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olarak adlandırılacak. Apple telefonlarının yeni özellikleri arasında şunlar olması bekleniyor:

DOKUNMATİK TANIMA VE YÜZ TANIMA SİSTEMİ

Animoji - 3D teknolojisi ile kullanıcının mimiklerini taklit edebilen emojiler Apple Watch ve AirPod kulaklıklarının fotoğrafları da sızdırılanlar arasında yer aldı. Apple, şirketin yeni merkezinde Salı günü tanıtım yapacak.

BBC, bir kişinin bu sitelere şifre sağlayarak, Apple'ın kendi bilgisayar sunucularından yazılımı indirmelerini sağladığını belirledi.
Apple ürünlerini yakından takip eden blog yazarı John Gruber, "Apple tarihinde bu kadar çok sürprizin daha önce sızdırılmadığını" söylüyor. 

apple, google, ios, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Daha uzun görünmek isteyen kadınlar için modacılardan tüyolar...
Daha uzun görünmek isteyen kadınlar için modacılardan tüyolar...