Halk Tv Yayini Niye Yok -Halk Tv Canlı - Halk Tv Niye Kapandı

Halk TV'nin yayınında yaşanan aksaklık nedeniyle bir süredir erişim sağlanamıyor. Halk TV izleyenler yayının kesilmesinin ardından kanalın akıbetini merak ediyor. Halk TV kapatıldı mı neden gitti?

Halk TV izleyenleri yaşanan yayın kesintisinin ardından Halk Tv kapatıldı mı? sorusunun yanıtını arıyor. Halk TV'de yaşanan yayın kesintisi uzun süreli mi? Yayın neden kesildi?

Halk TV'den yaşanan yayın kesintisiyle ilgili açıklama geldi. 

Halk TV'de yayın kesildi. Kanalı izleyemeyen takipçileri, yayınların neden kesildiğini merak ederken, Halk TV yönetiminden açıklama geldi.

Açıklamada, "Televizyon yayınımız teknik bir arıza nedeniyle yapılamamaktadır. Duyurur, özür dileriz." denildi.

HALK TV NASIL İZLENİR?

Halk TV, Türkiye'de yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 10 Ocak 2005 tarihinde Deniz Baykal'a yakın iş adamlarının girişimleriyle kurulmuştur.Ayrıca bu kanalla ilişkili bir de radyo istasyonu (Halk Radyo) vardır. Her saat başı haber veren bir kanaldır. Cumhuriyet Halk Partisi'ne olan yakınlığıyla bilinir. 2016 yılında yayın yapan güncel programlarının listesi ise şu şekildedir; Analiz, Ekonomi Gündemi, Ekonomi Politik, Empati, Gündem Özel, Halk Arenası, İyilik Sağlık, Köyün Delisi, Maniki Dünya, Medya Mahallesi, Özgür İrade, Şimdiki Zaman, Siyaset Rüzgarı, Sol Şerit, Zamanın Ruhu.

Digiturk, D-Smart, Türksat 3A, Filbox ve internet üzerinden izlenebilmektedir. Bir süre Tivibu ve Turkcell TV üzerinden de yayınlarını yapmıştır.

halk tv, kapandı, yayın,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Photoshop olmadan harikalar yaratmanın sırları...
Photoshop olmadan harikalar yaratmanın sırları...