Günlük burç yorumları (7 aralık cuma) Boğa,Koç,Aslan,Kova,Akrep,Yengeç,Başak,Terazi,ikizler, balık burç yorumları

Birçok insanın inanmasa bile en azından kendini iyi hissedebilmek adına takip ettiği burç yorumları astrolojinin temelinde yatan mihenk taşlarından biri oluyor.

 Burç yorumları haftalık aylık ve günlük olarak sizlerle buluşmaya devam ediyor.

BOĞA

Haftanın ikinci yarısında iletişim konusu sizin açınızdan önemli bir gündem oluşturacak.

Para paylaşımları ve öz değer duygunuzu mercek altına alacağınız bir güne açıksınız. Konuşarak, kendinizi ifade ederek işinizde ön plana çıkarsınız. Depresyona açık bir arkadaşınızı teselli ederken konunun dışında kalıp empati kurmamaya özen gösterin.

KOÇ

Haftanın ikinci yarısında iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Hayallerinizin gerçekleşmediğini görmek sizi ümitsiz kılmasın. Her işte bir hayır vardır. Yolculuklarda aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Seyahat araçlarında teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Akademik konular, tanıtım faaliyetleriyle ilgili sıkıntılı bir gündeme açıksınız. Soğukkanlı olmaya çalışın.

İKİZLER

Partnerinize laf anlatırken kendinizi bir anda yorgun düşmüş bulabilirsiniz.

Fakat bugün tüm dikkatler üzerinizde olacak. Herkes fikirlerinizden beslenip, problemli konulara çözüm arayacak. Kendinizi bir öğretmen gibi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek size iyi gelir.

YENGEÇ

Haftanın ikinci yarısında uzak seyahatler gündeme gelip bir anda programınızı değiştirebilir.

Gündelik hayatı kontrol altında tutmaya çalışmayın. Herkese yardım etmek, iyilik yapmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Yazışmalar, seyahatler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. İletişimin merkezi siz olacaksınız.

ASLAN

Arkadaşlarınızla bol iletişim kuracağınız bir güne başlıyorsunuz.

Sosyal çevrenizde herkes can kulağıyla sizi dinlemek ister. Fakat bazen lüzumsuz yere boş laf edilen ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günü sakin ve huzurlu bir ortamda sevdiğiniz kişiyle keyifli bir yemek yiyerek tamamlayın.

TERAZİ

Haftanın ikinci yarısında kısa yolculuklar, eğitimler, medya, pazarlama, tanıtım, internetle ilgili çalışmalar alanında gündeminiz oldukça yoğun geçebilir. Son derece hareketli, iletişime açık bir süreçtesiniz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.

BAŞAK

Haftanın ikinci yarısında oldukça yoğun ve tempolu bir gündesiniz.

İkili konular ve olaylar zihninizi oldukça meşgul edecek. Hangi projeye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Karşınızdakilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Bol meditasyon yapmayı deneyin.

YAY

İlişkiler alanınızda meydana gelen olaylar nedeniyle, özel hayatınızda olan biteni tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz.

İki kişi arasında bocalama yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki karışıklığı gidermek için yalnız başınıza kalıp her detayı masaya yatırmadan önce temiz havada uzun bir yürüyüş yapın.

OĞLAK

Haberci rüyalar, spiritüel dünyanıza farklı bir boyut katmış olabilir.

Şifa çalışmalarından yararlanmak için uygun bir dönemdesiniz. Kardeşinizle ilişkinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Herkesin sizden bilgi alması ve öğretmenlik misyonunuzdan yorgun düştüğünüzü biliyoruz.

KOVA

İş hayatınızda beklediğinizi bulamamak sizi depresyona sokmasın.

Olayları akışa ve zamana bırakarak zihninizdeki gereksiz düşüncelerden arınmalısınız. İletişimin hem özel hem iş hayatınızda oldukça önemli olduğu bir gündesiniz. İki farklı hanede vakit geçirebilir, ev ile iş arasında mekik dokuyabilirsiniz.

BALIK

Aşk hayatınızda kararsızlıklar peşinizi bırakmıyor, kafanızın son derece karışık olduğunu söyleyebiliriz.

Aldanmaya ve aldatılmaya açıksınız. Hislerinize güvenin bu yeterli olacaktır. Son kararı vermeden önce sakin bir şekilde kişisel kararlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Hobi, yaratıcılık faaliyetleriniz ön plana çıkabilir.

 

 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Ekmekte mide bulandıran sahtekarlık!
Ekmekte mide bulandıran sahtekarlık!