Elimi Bırakma 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 28. bölümde neler oldu

Cenk ve Kadir'in geçirdiği kazası damga vuruyor. Öte yandan dizi hayranlarına ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı.

 Elimi Bırakma 28.bölüm izle! Elimi Bırakma TRT 1 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor.Nefes kesecek yeni bölümde Cenk'in trafik kazasında ölecek mi sorusunun cevabı büyük merak konusu olmuş durumda.Azra ise sevdiği adama daha yeni kavuşmuşken kaybetme korkusu yaşamaya devam ediyor.Dizi hayranlarına ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki Elimi Bırakma 28.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Cenk ölecek mi? Elimi Bırakma 29.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz...

 

 

 

Alp Navruz, Alina Boz ve Dolunay Soysert gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin merakla beklenen yeni bölümü öncesi iki fragman izleyiciyle paylaşıldı. Bu hafta 28. bölümüyle izleyici ile buluşacak dizi, oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatacak. İşte, Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanları ve 28. bölüme dair kısa bir özet...

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE!

Pazar akşamları ekranlara gelen Elimi Bırakma'nın 10 Şubat'ta yayınlanacak yeni bölümünde; Tam da Azra ile mutlu bir birlikteliğe adım atmışken trafik kazası geçiren Cenk acil ameliyata alınır. Durumu kritiktir. Kaza sırasında Cenk ile aynı arabada olan Kadir ise ortalıkta yoktur.

Azra ve ailenin diğer fertleri derin bir üzüntü içindeyken, Serap kazanın hemen öncesinde Cenk’le tartıştığı için kendisini suçlamaktadır. Cenk hayata tutunabilecek ve Kadir bulunabilecek midir?

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Güzel sunucu, Hürrem Sultan'ın torunu çıktı
Güzel sunucu, Hürrem Sultan'ın torunu çıktı