EDİS “KONSER SEZONU ATEŞİ”Nİ YAKTI

Edis’in ilk İstanbul konseri 4 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Güçlü sahne performansı denince akla gelen ilk isimlerden Edis, uzun ve özlem dolu bir süreç sonunda, yüz yüze konserlerinin startını verdi.

Son olarak Mart ayında yayınladığı Martılar şarkısıyla müzik gündemine oturan Edis, yaz konserleri boyunca kendi repertuarına ek olarak; pandemi döneminde yayınladığı Perişanım, Nirvana ve Martılar’ın canlı performanslarını da ilk kez bu konserlerde sergiliyor.

Bir buçuk yıl aradan sonra, Bodrum ve Kuşadası konserleriyle geri dönen Edis, renkli sahne dekoru, coşkulu dans ve müzisyen ekibiyle; yeni düzenlediği şarkılar ve koreografilerle beklentilerin hakkını veriyor. Açıkhava koltuklarını dolduran, Edis’in sahne enerjisine eşlik eden seyirciler, yaptıkları paylaşımlarla özlemlerini, heyecanlarını ve sevgilerini dile getiriyor.

Her konseri için ayrı hazırlık ve heyecan içinde olan Edis’in ilk İstanbul konseri ise 4 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek. Öncesinde İzmir ve Antalya’da sevenleriyle buluşacak Edis’in konserleri, Ağustos ve sonbaharda da devam edecek.

Edis’in yaklaşan konser takvimi ise şu şekilde; 

28 temmuz Bursa Kültürpark
29 Temmuz İzmir Arena
31 Temmuz Antalya Açıkhava
4 Ağustos Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava 

25 Ağustos Altınoluk Amfi tiyatro
27 Ağustos Denizli Açıkhava

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Münir Özkul'u unutulmaz filmleri (Yeşilçam ustası hayatını kaybetti)
Münir Özkul'u unutulmaz filmleri (Yeşilçam ustası hayatını kaybetti)