Cübbeli Ahmet'ten uçak kazası için açıklama

Başaran Holding'a ait özet uçağın Tahran yakınlarında düşmesinin ardından sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara Cübbeli Ahmet'ten tepki geldi.

Mina Başaran ve 7 arkadaşıyla birlikte 3 mürettebatın hayatını kaybettiği uçak kazasına ilişkin sosyal medyada yapılan çirkin yorumlara kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Mahmut Ünlü'den tepki geldi.

ÇİRKİN YORUMLAR CÜBBELİ'Yİ DE RAHATSIZ ETTİ

Korkunç kaza sosyal medyada büyük yankı uyandırmış hayatını kaybedenler hakkında korkunç ifadeler kullanılmıştı. Kazada hayatını kaybedenler hakkında yapılan yorumlar Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü de rahatsız etti.

"YAPILAN YORUMLARI ŞİDDETLE KINIYORUM"

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kötü niyetli yapılan yorumlara tepki gösteren Cübbeli Hoca "Sosyal medyada bu yavrularımızın zenginlikleriyle, giyim kuşamlarıyla ve özel hayatlarıyla ilgili 'Allah bunlara rahmet etmesin' demeye varacak kadar ileri giden yorumları da şiddetle kınıyor, bunların dinen, ahlaken ve vicdanen kabul edilebilir bir tarz olmadığını ifade ediyorum" ifadelerini kullandı. 

cübbeli ahmet, başaran, mina başaran,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

TÜM YORUMLAR (4 adet)
Nermin Yücebağ
08.04.2018 11:30
İnsanoğlu kendi sahip olmadıklarının hırsıyla ve bencilliğle ne kadar da zalim ve vicdansız olabiliyor ki sözde Müslümanım diye geçiniyor ama vefaat eden insanların ardından dedikodu yapıyor Allah rahmet eylesin bile diye diyemiyor. Belki de böle hastalıklı kalplere rabbimiz rahmet kelimesini anmayı bile nasip etmiyor. Ünlü bir aile ve gündeme gelmesi çok normal. Neden batıyor ki birilerine insanların zenginliği ve yaşam tarzı. Herkes Allah'ın yerine fetva verir olmuş bu nasıl Müslümanlıksa artık. Cübbeli Ahmet Hoca da -Allah razı olsun kendisinden- bir din adamı olarak gerekli açıklamayı yapmış tabi vicdanı sağır olmayanlara...
...
15.03.2018 03:44
Arkadaş tamam anladık Allah rahmet etsin ölen bayanlara ...lakin en büyük alçaklık yaşadığımız şu savaş sürecinde afrinde veya başka yerde şehit olan bir vatan evladı bu bayanlar kadar neden haber olmuyorda bu kaza günlerdir gündemde tutuluyor ...o şehit analarına ailelerine saygısızlık değilmi bu haberi ısıstıp ısıtıp yayınlamak ????
Yılmaz çelik
14.03.2018 02:19
İsa Tanrı'mı gibi misyonerlik çalışmalarını kimse görmüyormu bir takım Yobazlar neyin peşindeler. İMDAT LÜTFEN İMDAT
Enver koyu manisa
13.03.2018 18:33
Allah rahmet eylesin mekanınız cennet olur işallah
 
  Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin
Sıcak havalarda hararet gideren 8 besin