Çitos Efe sosyal medyadan para basıyor

Damat Halayı videosuyla internet fenomeni haline gelen "Çitos Efe" lakaplı Efecan Koçyiğit tartışmaları devam ederken, minik Efe'nin sosyal medya hesabı para basıyor.

İnternette dolaşan Damat Halayı videosuyla üne kavuşan Efecan Koçyiğit, Türkiye'yi ikiye böldü. 'Çocuktan Al Haberi' programıyla ekran yüzü de olan 'Çitos Efe' lakaplı Efecan adına açılan sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar "bakanlık el atmakta haklı mıydı?" sorusunu akıllara getirdi.

225 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Sosyal medyada 225 bine yakın takipçisi olan Efe Koçyiğit'in hesabından çeşitli marka ve kurumların reklamları yapılarak gelir kapısı haline dönüştürülmüş. Bunun yanında küçük bir çocuk olan Efe'nin ağzından yetişkin insan edasında yapılan yorumlar da dikkat çekiyor.

BAKANLIK KONUYU DEĞERLENDİRİYOR

Hatırlanacağı üzere Efecan'ın ekrana çıkarılmasının engellenmesi için imza kampanyası başlatılmış ve bunun üzerine bakanlık ekran yüzü çocukların denetlenmesi için bir kurul oluşturmuştu.

AİLE GEREKSİZ BULMUŞTU

Ancak aile bakanlığın girişimini gereksiz bulmuş ve baba Şahin Koçyiğit, Efecan'ın sağlığının iyi durumda olduğunu söylemişti. 

 

çitos efe, tv, sosyal medya, ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Türkiye'de satılan ve 70 Bin TL altında olan Otomobiller neler?
Türkiye'de satılan ve 70 Bin TL altında olan Otomobiller neler?