Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı | 5. bölümde neler oldu | 6. bölüm konusu ne | yayın tarihi ne?

Züleyha'nın intihar girişimi başarısızlıkla sonuçlanırken, Hünkar yine kılıfına uydurarak onu nikah masasına oturtur. Yılmaz'ın canı tehlikedeyken, Züleyha olanlara daha fazla dayanamaz.

 ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 5.bölümde; Yılmaz'ın hayatını kurtarmak için Demir'le evlenen Züleyha için zor günler başlamıştır. Ona rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mesut bir kadın görmek isteyen Demir, Züleyha'nın buğulu gözlerini gördükçe çılgına döner. Öfkesi kat be kat artan Demir de sabrını koruyamayacaktır. Öte yandan hapishanede zorluklarla mücadele içinde olan Yılmaz'ın işlemediği suçlarla başı kalabalıktır. İdam alan Yılmaz'ın haberini alan Züleyha ne yapacağını bilemez. Hünkar onu durdurmaya çalışırken Züleyha'nın içine kaçmak zehri bulaşmıştır. Bir fırsatını bulur ve çiftliği terk eder. Züleyha'nın ortadan kaybolduğunu duyan Demir adeta delirir. Artık ona karşı yumuşak değildir. Diğer yandan Adana'ya bir yolcu vardır. İşte, heyecan dolu son bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova 6.bölüm fragmanı ve tüm detayları...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 6.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gib isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 6.bölümü ile 18 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak.

 

 

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Nostradamus'un Bitcoin kehaneti gerçek mi?
Nostradamus'un Bitcoin kehaneti gerçek mi?