7 Temmuz cuma reyting sonuçları Şevkat Yerimdar mı, Kalp Atışı mı?

7 Temmuz cuma 2017 reyting sonuçları açıklandı. Fox tv ekranlarında yayınlanan Şevkat Yerimdar reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı, Kalp Atışı dizisi reyting başarısı gösterebildi mi?

 Reyting sonuçları açıklandı. Şevkat Yerimdar ve Kalp Atışı dizilerinden hangisi birinci oldu merak konusu.

7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz hafta TOTAL listesinde zirvesinde yer alan, sinema filminden diziye uyarlanan Şevkat Yerimdar 7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer alacak? Doktorlar dizisinin özleyenlerin yeni bir hastane dizisi olarak ekranlara gelen Kalp Atışı geçen hafta Arka Sokaklar dizisinin tekrarının gerisinde kalmıştı. Büyük bir beklentiyle ekranlara gelen Kalp Atışı dizisi bu hafta 7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçlarında kendine kaçıncı sırada yer alacak? Kanal D’nin 12 yıldır devam eden ve geçen hafta muhteşem bir sezon finaliyle yaz tatiline giren dizi Arka Sokaklar’ın tekrarı ekranlara gelecek. Uzun yıllardır Kanal D’nin haber öncesi ekrana getirdiği dizi olarak aklımıza kazınan dizi bu sefer haberlerden sonra ekranlara gelecek. Peki 7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçları açıklandığında Arka Sokaklar kaçıncı sırada yer alacak? Arka Sokaklar zirveyi zorlayabilecek mi?

ŞEVKAT YERİMDAR ZİRVEYE OTURABİLECEK Mİ?

2 sene önce sinema filmi ile beyaz perdede boy gösteren Şevkat Yerimdar, yaz başında dizi olarak karşımıza çıkmaya başladı. Ekrana gelmeye başladığı günden beri zirveyi kolay kolay bırakmayan Şevkat Yerimdar 7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçlarında bu hafta da zirvede yer alabilecek mi?

Şevkat Yerimdar konusu ile gönüllerde taht kurmuş durumda. Klişe bir konusu olmasına rağmen içerdiği mizah ile çok sayıda seven toplamış durumda. Yumurtacılık yapan Şevkat’in kiracı olarak oturduğu evin zengin sahibinin kızıyla başı derttedir. Senaryodaki komedi unsurları Şevkat’in üzerine kurulu olsa da zengin kızın yaptığı zıtlıklar komedi unsurların oluşmasına neden oluyor.

Bugün sonuçlar açıklandığında ne olur bilinmez ama 7 Temmuz 2017 Cuma reyting sonuçlarında zirvede olacağı şimdiden belli gibi.

7 TEMMUZ 2017 CUMA REYTİNG SONUÇLARI

 

7 Temmuz, cuma, reyting, sonuçları ,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Telefonsuz bir hayat mümkün mü?
Telefonsuz bir hayat mümkün mü?