5 Temmuz 2017 Çarşamba reyting sonuçları No 309, Çarkıfelek AB-Total

Dizilerin ve yarışma programlarının televizyondan elini ayağını çektiği yaz günlerinde reyting yarışında meydan yeni programlara ve dizilere kaldı. 5 Temmuz çarşamba günü reyting sonuçları detayda.

 Birçok dizi ve programın sezon finaline girmesinin ardından ekranlarda eli ayağı düzgün üç beş program ve diziden başka bir de transfer haberlerini patlatmak için pusuda bekleyen spor programları kaldı. Hal böyle olurken fırsat bu fırsat yıl içerisinde reyting pastasından istediğini alamayan yapımlar yazın bu tenha mecrada istediğini alma peşine düştü. Ancak bu yarışın içerisinde eski kurtlar da yer alırken yeni başlayan yeni yetme diziler de bulunuyor.

Peki 5 temmuz 2017 çarşaba günü reyting sonuçlarına göre en çok tercih edilen yapım hangisi oldu merak konusu. 

Yıl içerisinde inişli çıkışlı bir reyting tablosu çizen No 309 dizisi yazın rahat rahat ilk sırada kendine yer bulabiliyor. Dedik ya yaşlı kurtlar da var reyting yarışının içerisinde. Hem de ne yaşlı bu sektörün feleğinden geçmiş bir isim olan Mehmet Ali Erbil ve onunla özdeşleşien programı Çarkıfelek reyting sonuçlarına göre ikinci sırada yer aldı.

5 Temmuz 2017 Çarşamba reyting sonuçları

 

 

,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  Göbek eritmeye yarayan 10 önemli gıda
Göbek eritmeye yarayan 10 önemli gıda