11 eylül pazartesi reyting sonuçları AB ve Total grubu

11 Eylül ğazartesi reyting sonuçları açıklandı. Ekranlarda en çok izlenenlerin listelendiği reyting sıralamasında pazartesi günü hangi yapımlar zirvede yer aldı?

 Yeni döneme giriş yapılırken diziler yeni sezon ilk bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı. Bu da reyting yarışındaki mücadele dozunu arttırmaya şimdiden başladı. 

İsimsizler sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Geçen sene pazartesi günü için Şampiyonlar Ligi tabirini kullanmıştık gazetemiz olarak. Gerçekten hakkını veren ve en çok takip edilen günün en güçlü adaylarından İsimsizler'in Kanal D'deki 2. sezonu başladı. İlgiyle takip edilen ve asker hikayeleriyle de Türk halkının kalbine dokunan fenomen dizinin ilk bölümde ne kadar izlendiği merak ediliyor.

Ayrıca Deli Gönül, Güldür Güldür Show ve İki Yalancı'nın yanısıra Müge Anlı ile Tatlı Sert de günün iddialı yapımları arasındaydı. Ancak öyle bir program dün ekranlara geldi ki Türkiye ona kilitlendi. Sabah kuşağında yayınlanan ve 42 senedir annesini arayan Cem Sümbül'ün DNA sonuçlarının açıklancağı Yaşamdan Hikayeler'de flaş bir gelişme yaşandı. Annesinin testle birlikte kim olduğu ortaya çıkan Sünbül'ün sevinci Türkiye'yi mutlu etti. Psikolog Esra Ezmeci de olaylarla ilgili olarak yorumlarını iletti. Reytinglerin tavan yaptığı dünle ilgili tüm bilgiler haberimizde. Televizyon ekranlarında yer alan yapımların çeşitli baremlerle sıralanıp izlenme oranları üzerinden yapılan listeleme işlemine reyting denir. Her kanal iddialı olduğu kuşak ve yayınla günü birinci bitirebilmek adına büyük bir mücadele vermektedir. Çünkü yayının çok izlenmesi hem kanal hem yapım şirketi hem de reklam verenler için büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca oyuncuların da piyasasını artırmaktadır.

Dün televizyonda İsimsizler ön plana çıkarak izleyicileri bir kez daha ekran başına kilitlendi ve en çok izlenen dizi şu an büyük bir merakla araştırılıyor. Google üzerinde "11 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları" şeklinde binlerce arama mevcut. Peki sıralama nasıl oluştu? 10.00-10.30 arasında web sitemizi ziyaret ederek tüm sıralamayı ayrıntılarıyla görüntüleyebilirsiniz.

İşte düne dair tüm olanlar... Reyting sıralamasının nasıl belirlendiği ve hangi aşamalardan geçtiği hep öğrenilmek istenir. Bu işlemlerin nasıl gerçekleştiği de merak ediliyor.

Reyting sonuçları 2 binden fazla hanede yapılan ölçümle elde edilir. Birbirinden farklı evlerde yaşayan aileler bu uygulamada günlük kumanda hareketleriyle verilerin işlenmesine yardımcı olur ve gün sonunda reyting sonuçları sıralaması oluşur. Bu verilerin oluşmasına vesile olan ailelere çeşitli küçük hediyeler verildiği de kulaktan dolma bilgi olarak anlatılır. İşte düne dair tüm bilgiler sizlerle...

İsimsizler'de ne oldu?

Fatih Keskin hiç tanımadığı bir mekanda uyanır. Helikopter kazasından sonra ne olduğunu hatırlayamamaktadır. Hasta yatağında daha ne olduğunu anlayamadan silahlı baskına uğrayan Fatih’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Virankaya’da değil, İstanbul'da olduğunu görecek olan Fatih bir kez daha amansız bir mücadelenin içine düşerken, bir yandan cevaplanması gereken onlarca sorunun da cevaplarını arayacaktır. Onu kim kurtarmıştır? İsimsizler'den kimler yaşamaktadır? Ve en önemlisi bu kez düşman kimdir? Bulunduğu durumu çözmek ve bir seçim yapmak zorunda kalacak olan Fatih tüm bu kaosun içinde yaklaşan düşmanın büyüklüğünden henüz habersizdir.

 

11 eylül, reyting sonuçları, isimsizler,

Yorum Yaz

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

Henüz yorum yapılmamıştır.
  FBI katil ve sapıkların en çok hangi burçtan çıktığını açıkladı
FBI katil ve sapıkların en çok hangi burçtan çıktığını açıkladı